GAP / FIT Travel biuro podróży

Kitesurfing CampsCENY CAŁKOWITE
Nasze ceny zawierają WSZYSTKO czyli loty, zakwaterowanie, kursy kitesurfingowe, ubezpieczenie (co najważniejsze - obejmujące kitesurfing!), transfery itd. - nie bawimy się w rozbijanie ceny na czynniki pierwsze, by ukryć prawdziwy koszt. Więc zanim klikniesz „rezerwuj” na stronie konkurencji, bo przecież cena dużo niższa, upewnij się co tak naprawdę zawiera, bo często brak w niej np. ….lotów i w efekcie zapłacisz więcej niż za cały pakiet u nas.

BIURO PODRÓŻY Z LICENCJĄ
Jesteśmy legalnie działającym organizatorem turystyki, wpisanym do rejestru, mamy wszystkie papiery - sprawdzajcie to zanim zarezerwujecie w internetach "kite camp", którego cena jest rozbita na składowe czynniki - w ten sposób omijają ustawę o usługach turystycznych, a przecież bezpieczeństwo i Wasze i Waszej kasy jest najważniejsze. Rezerwując cały pakiet chronią Was przepisy turystyczne oraz w razie "W" nasi kajtowicze mogą skorzystać z gwarancji ubezpieczeniowej czy Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, a rezerwując pojedyncze usługi nie chroni Was nic...

DOŚWIADCZENIE
Działamy na rynku turystycznym od wielu lat, a nasi instruktorzy mają wieloletnie doświadczenie - nie ma tu ludzi przypadkowych!

kitesurfing obóz